Krémová váza - Umělecké sklo
Krémová váza - Umělecké sklo
690,00 Kč 599,90 Kč
ks.
Váza s červeným dekorem
Váza s červeným dekorem
490,00 Kč 420,00 Kč
ks.
Skleněná mísa 11cm - čiré sklo
Skleněná mísa 11cm - čiré sklo
159,90 Kč 130,00 Kč
ks.
Zelená mísa z dekorativního skla  II
Zelená mísa z dekorativního skla II
490,00 Kč 390,00 Kč
ks.
Krémová váza - Umělecké sklo
Krémová váza - Umělecké sklo
690,00 Kč 599,90 Kč
ks.
Čas a způsoby doručení

Jsme legálně fungující společnost s vlastními sklady a velkoobchodníky, takže si můžete být jisti, že obdržíte zboží a uzavřete bezpečnou transakci.


 

 
S ohledem na bezpečnost vašich výrobků pečlivě zabalíme každé balení tak, aby bylo nedotčeno. Všechny zásilky jsou pojištěny a mají další označení „Pozor Sklo“, aby s nimi naši kurýři zacházeli správně, abyste si mohli užít rychlé a bezpečné doručení. Na paletové zásilky se vztahují stejné požadavky.
 

 

Při nákupu v našem internetovém obchodě máte možnost si vybrat hned z několika způsobů dopravy i plateb.

POLSKA :

 

Způsob přepravy  Platba  Cena s DPH
Poznámky

 

Přepravní společnost

   

 Platba předem 139 CZK

 ČESKÁ REPUBLIKA

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

   Platba při převzetí  (Dobírka)

159 CZK  

 

Česká pošta -  Balík Do ruky

Platba předem 7,99 zł
  ČESKÁ REPUBLIKA

 

 

 

POZOR VELKOOBCHODNÍ PŘÍJEMCI!


Přepravní náklady v tabulce výše se vztahují na zásilky v balíčku. V případě hromadného nákupu zboží, které musí být zabaleno na paletě, se pravidelně oceňují zásilky palet. Veškeré informace obdržíte e-mailem a se zprávou potvrzující založení velkoobchodního účtu. Pokud máte dotazy, kontaktujte nás. Zveme vás také k návštěvě našich webových stránek věnovaných velkoobchodním zákazníkům:

 Dodací lhůta:

 

Zásilka je vám zaslána do 48 pracovních hodin, je-li produkt k dispozici na našich webových stránkách s možností nákupu, což znamená, že je skladem.

Pokud zboží není viditelné s možností nákupu a je dováženo speciálně pro vás, obvykle trvá 7-14 dní (podrobnosti jsou určeny individuálně)

Lhůta se počítá ode dne zadání objednávky (v případě platby při dodání), data přijetí platby na náš bankovní účet (v případě platby bankovním převodem) nebo data platby prostřednictvím online plateb (PayU / PayPal / DotPay / Sofort Banking nebo jiné)

Pokud chcete zboží přijímat rychleji, pokusíme se splnit tyto požadavky, ale předem nás prosím kontaktujte, abyste potvrdili, že zásilku lze odeslat v expresním režimu.

 


nahoru
Obchod je v režimu náhledu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium